OXO

Firmamız 2009 tarihinde kurulmuş olup, 2004 yılından bu yana sektörde edinmiş olduğu İŞ GÜVENLİĞİ alanındaki tecrübeleriyle ihitiyacınızı belirleyerek doğru ve kaliteli ürünleri sizlere sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca Emniyet Ağı ve Güvenlik ağları üretimindeki profesyonel çalışma ve uygulamalarla çözüm ortağınız olmayı arzulamaktayız. Düşme durdurma sistemleri alanında Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız.

 

ZAGUN İş Güvenliği profesyonel kadrosu ile sizlere 89/686-EEC Kişisel Koruyucu Donanım Direktiflerini sağlayan CE sertifikalı ürünleri Avrupa standartlarında servis ve kaliteli ürün portföyü ile hizmetinize sunuyoruz.

 

Firmamız İkaz ve Uyarı levhaları üretimi yapmakta olup,ucuz maliyetle yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.İkaz ve uyarı levhalarını Platik,Saç ve Dekota malzemesinden üretmeyiz.Ürünlerimiz Folyo kesimdir,ayrıca istenilediğinde Digital Baskı olarak yapmaktayız.İkaz ve Uyarı levhaları dış etken yağmur, güneş gibi faktörlere karşı dayanıklıdır

 

Portföyümüzde:

Kendi üretimimiz olan Güvenlik Ağı ve Emniyet Kemerleri başta olmak üzere Baret, Toz Maskeleri, ikaz ve Uyarı Levhaları, İş Ayakkabısı ,Karabina, Eldiven, Çizme, Yarım ve Taz Yüz Gaz Maskeleri, Kulak Tıkaçlar,FFP2 Ventilli ve Ventilsiz ürünler,S1 S2 S3 Çelik Burun Çelik Taban Ayakkabılar,Paraşüt Tipi, Bel Destekli Kemeri ve diğer Kemerler,Koruyucu Gözlükler, Uzatma Halatları, Şok Emiciler,Çelik Halatlar ,Mapalar,Düşme Durdurma Sistemleri,Göz ve Vucüt duşları ,İkaz ve Uyraı levhaları,trafik işaret ve Uyarı levhalarıve bir çok çeşit ürün bulunmaktadır

 

Güvenlik Ağı ve Spor Ağı üretimimiz her ebat ve ölçüde olup ,Yüksek Mukavemetli Polyester İpten üretilmektedir.Ürün ve Üretim kendi imalatımız olması nedeniyle piyasadaki en uygun fiyatlı ürünlerden biridir.

 

Firmamız İş güvenliği alanından kurulduğu günden beri bir çok projeye imza atarak ,sektörde her geçen gün yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.

 

Genç ve dinamik kadrosuyla bizler Zagun İş Güvenliği olarak sizden aldığımiz güçle atılımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.